Ara
FİLTRELER
BLOG SEÇENEKLERİ
KARİYER
Close

Gülyağlı Naturel Sızma Zeytinyağı 250 ml Sinfonia Şişe

Ambalaj Cinsi : Cam Şişe
Hacim (ml) : 250
Adet / Koli : 12

Savrandere Naturel Çeşnili Zeytinyağı

Savrandere Gülyağlı Naturel Sızma Zeytinyağlarımız, su ile damıtma yoluyla elde edilen yenilebilir gülyağı ile natürel sızma zeytinyağının karıştırılması ile edilir.

Savrandere Naturel Çeşnili Zeytinyağlarımızda Gülyağlı Naturel Sızma Zeytinyağı hariç hiçbirinde zeytinyağı üzerine çeşni ve katkı ilavesi yoktur. Zeytinle ilgili meyvenin aynı anda prosese girmesiyle elde edilir. 

Savrandere Naturel Çeşnili Zeytinyağlarımız; tüm ürünlerimizde olduğu gibi soğuk sıkım (cold press) olarak max. +270C’ye kadar, ısıl işlem görmeden elde edilir.

Savrandere Naturel Çeşnili Zeytinyağlarımız markalı ürünlerimizin, bahçeden tüketici kullanımına kadar geçen tüm evreleri raporlanır ve izlenebilirliği tutulur.

Savrandere Naturel Çeşnili Zeytinyağlarımız üstün niteliklerinin muhafazası açısından ısı ve ışıktan koruyan, zeytinyağının içerdiği fenolleri en uzun süre muhafaza edebilecek azot korumalı krom-nikel tanklarda, iklimlendirmeli depolarımızda max. 25 °C’ye kadar saklama koşullarında ambalajlanacağı saate kadar beğeninize sunulmak üzere saklanmaktadır.

Savrandere Naturel Çeşnili Zeytinyağlarımız otomatik dolum makinelerinde doldurulup, kendi laboratuvarımız ve akredite olmuş laboratuvar kontrolleri sonucunda tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

AFİYET OLSUN.