Ara
FİLTRELER
BLOG SEÇENEKLERİ
KARİYER
Close

Delce Naturel Sızma Zeytinyağı 3 lt Teneke

Ambalaj Cinsi : Teneke
Hacim (ml) : 3000
Adet / Koli : 6
₺259,00
- +

Delce Naturel Sızma Zeytinyağı

Delce Naturel Sızma Zeytinyağlarımız, özellikle pembe ve siyah zeytin döneminde toplanmış zeytinlerden elde edilen, duyusal olarak daha düz ve meyvemsiliği ön planda olan Gıdatay güvencesiyle üretilen zeytinyağlarımızı Türkiye genelinde herkesin tüketmesine imkan vermek için kalitesinden ödün verilmeden, daha uygun fiyata müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturduğumuz markamızdır.

Delce Naturel Sızma Zeytinyağlarımız; tüm ürünlerimizde olduğu gibi soğuk sıkım (cold press) olarak max. +270C’ye kadar, ısıl işlem görmeden elde edilir.

Delce Naturel Sızma Zeytinyağı markalı ürünlerimizin, bahçeden tüketici kullanımına kadar geçen tüm evreleri raporlanır ve izlenebilirliği tutulur.

Delce Naturel Sızma Zeytinyağlarımız üstün niteliklerinin muhafazası açısından ısı ve ışıktan koruyan, zeytinyağının içerdiği fenolleri en uzun süre muhafaza edebilecek azot korumalı krom-nikel tanklarda, iklimlendirmeli depolarımızda max. 25 °C’ye kadar saklama koşullarında ambalajlanacağı saate kadar beğeninize sunulmak üzere saklanmaktadır.

Delce Naturel Sızma Zeytinyağlarımız otomatik dolum makinelerinde doldurulup, kendi laboratuvarımız ve akredite olmuş laboratuvar kontrolleri sonucunda tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

AFİYET OLSUN. 

Bu ürünü alan kullanıcılar, bu ürünleri de aldılar