Ara
FİLTRELER
BLOG SEÇENEKLERİ
KARİYER
Close

Garanti ve İade

Garanti:

Ürünler kapalı ambalajda dışarıdan belli olmayacak şekilde gönderilmektedir. Kredi Kartınız 256bit şifreleme metodu ile işleme alınır ve kart numaralarınız kesinlikle bu sistemde tutulamaz. Bu site aracılığı ile derlenen kullanıcılara ait bilgiler (e-posta, isim, soyad, doğum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.

E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, diğer üyelere veya üçüncü kişilere açılmayacaktır.

İade Koşulları:

1.Ürün teslim alındığı gün İADE edilmelidir.

2.Kapağı açılmış ve kullanılmış ürünler ile bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma vesaire durumda olan ürünler iade kabul edilmez.

3.Ürünlerin gerçek renkleri ve renk tonları bilgisayar ortamında farklılıklar göstermektedir, bu sebeplerden dolayı ürün kusurlu veya ayıplı mal olarak sayılamaz, firmamız bu sebeplerden dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

4.shop@atay.com.tr adresine iade işlemleriniz ile ilgili e-mail gönderebilirsiniz.

5.İade işleminde ürün ile birlikte size ulaşan ürün faturasının bütün nüshaları ve sipariş numarası, sipariş adi ve soyadı, iptal/iade nedenini içeren bir dilekçe ile tarafımıza iade talebinde bulunabilirsiniz.

6.Bildirim yapılmadan iade gelen ürün kabul edilmez, öncelikle tarafımıza bildirim yapılmalıdır. Hatalı ürün ve yanlış ürünlerde hiçbir kargo ücreti ödemeden Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli yollayabilirsiniz.

7.Ürün iadelerinde kargo gönderimlerini karşılayarak gönderim yapmanız gerekmektedir. Ödemesi yapılmamış gönderiler firmamız tarafından kabul edilmemektedir. Ürün iadesi yapılmadan bedel iadesi yapılmaz. Kredi kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Kredi kartı ile alınmış ürünlerde satıcı, banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği alıcıya nakit iadesi yapamaz.