Ara
FİLTRELER
BLOG SEÇENEKLERİ
KARİYER
Close

Naturel Sızma Zeytinyağı 1 lt Teneke

Ambalaj Cinsi : Teneke
Hacim (ml) : 1000
Adet / Koli : 12
₺109,00
- +

Savrandere Naturel Sızma Zeytinyağı

Savrandere Naturel Sızma Zeytinyağlarımız, özellikle erken hasat zamanı döneminde toplanmış zeytinlerden elde edilen, duyusal tadımda daha üst düzeyde olan, sınırlı olarak üretilen, Gıdatay güvencesiyle özel seçilmiş zeytinlerden üretilen zeytinyağlarımızı müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturduğumuz markamızdır.

Savrandere Naturel Sızma Zeytinyağlarımız; tüm ürünlerimizde olduğu gibi soğuk sıkım (cold press) olarak max. +270C’ye kadar, ısıl işlem görmeden elde edilir.

Savrandere Naturel Sızma Zeytinyağı markalı ürünlerimizin, bahçeden tüketici kullanımına kadar geçen tüm evreleri raporlanır ve izlenebilirliği tutulur.

Savrandere Naturel Sızma Zeytinyağlarımız üstün niteliklerinin muhafazası açısından ısı ve ışıktan koruyan, zeytinyağının içerdiği fenolleri en uzun süre muhafaza edebilecek azot korumalı krom-nikel tanklarda, iklimlendirmeli depolarımızda max. 25 °C’ye kadar saklama koşullarında ambalajlanacağı saate kadar beğeninize sunulmak üzere saklanmaktadır.

Savrandere Naturel Sızma Zeytinyağlarımız otomatik dolum makinelerinde doldurulup, kendi laboratuvarımız ve akredite olmuş laboratuvar kontrolleri sonucunda tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

AFİYET OLSUN.